Přejděte ke Skylinku a získejte satelitní komplet včetně instalace ZDARMA!

 

Přejděte ke Skylinku od svého stávajícího operátora satelitní nebo kabelové televize a získejte veškeré potřebné vybavení včetně základní instalace a dekódovací karty zcela ZDARMA.

 

Co je třeba k přechodu ke Skylinku

  • Navštívit naši prodejnu, popř. nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a potvrdit zájem o přechod ke Skylinku.

  • Předložit doklad o výpovědi služeb* u vašeho stávajícího operátora.

  • Dohodnout předběžný termín instalace satelitního vybavení.

  • Zároveň při instalaci satelitního vybavení zvolit jeden z programových balíčků Skylink a podepsat na následujících 24 měsíců smlouvu k jeho odběru.

*Za doklad o výpovědi služeb je považována zaslaná kopie výpovědi, a to buď s potvrzením o jejím doručení nebo s akceptačním dopisem od operátora nebo s poštovním dokladem o jejím odeslání.

 

Veškeré vybavení ZDARMA

Při přechodu ke Skylinku získáte zdarma veškeré potřebné vybavení k příjmu satelitního vysílání: parabolu, LNB konvertor, HD satelitní přijímač Skylink READY, dekódovací kartu, a to včetně základní instalace (více najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách Skylink). Potřebujete připojit více než jednu televizi? Pak si pořiďte i druhý HD přijímač Skylink READY. Získáte ho za jednorázový poplatek 500 Kč.

 

Platíte pouze vybraný TV balíček

Satelitní vybavení včetně dekódovací karty a profesionální instalace máte od Skylinku zdarma. Na místě technikovi hradíte předplatné vámi zvoleného balíčku na první měsíc. Například v případě, že zvolíte balíček Flexi 7, uhradíte pouze 249 Kč. Následně si můžete nastavit platby SIPO / Inkaso nebo předplatit vybraný balíček na 12 měsíců.

 

Vyberte si z programových balíčků Skylink

V programové nabídce Skylink najdete balíčky s bohatou nabídkou kvalitních programů včetně programů vysílaných v HD kvalitě. Vybrat si můžete například z balíčků Flexi 7, Multi, Kombi, Multi HD, HD Plus a Komplet. Vybraný balíček můžete kdykoli podle potřeby změnit.

 
Více informací o programových balíčcích: Přehled balíčků

Kontaktní formulář